Genel Paylaşım,Her Tür Konu Burada!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genel Paylaşım,Her Tür Konu Burada!

Her Şey Burada, Sen Ne İstersen!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ünlülerden Gaflar

YazarMesaj
ozenc86
Admin
Admin
ozenc86

Doğum tarihi : 14/04/96
Saygınlık Paunı : 4
İş/Hobiler : site tasarlamak,futbol,müzik
Lakap : ozanc

Ünlülerden Gaflar Empty
MesajKonu: Ünlülerden Gaflar   Ünlülerden Gaflar Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 9:28 am

**“Siz ben olmuşum, ben siz olmuşsunuz...” (Esra Ceyhan, Huysuz Virjin’e rüyasını anlatıyor)

**“Tuğba Özay’ı alkışlayan gruba bakıyorum. Büyük bir çoğunluğunu kadın ve erkekler oluşturuyor...” (Ece Erken, Passaparola’da)

**“Bütün o elektronik şeyler aslında biraz mekanik kaçıyor...” (Gülben Ergen, SMS, e-card gibi yöntemlerden hoşlanmadığını belirtmek istiyor

**Ben, aşki iki kişinin yaşamasından yanayım...” (Vatan Şaşmaz)

**“Bu çocuk üçünüzden!..” (Erman Toroğlu, Karar Anı adlı programda, karı-koca ve sevgiliye söylüyor)

**“Şimdiye kadar beraber olduğum erkek arkadaşlarım beni darmadağın etti...” (Gizem Özdilli)

**“Bu tür şeyler gerçek hayatta da, normal hayatta da yanına yaklaşmam artı sevmem...” (Tuğba Özay)

**“Şimdi ben gitsem Amerika’yı ikna etmeye çalışsam beni iplemeyecektir...” (Mehmet Ali Alabora)

**“****** yaşasaydı, magazin gazetecileri onun da bir frikiğini yakalardı...” (Nurseli İdiz) not: (bu bir gerizekalılık örneği angry)

**“Ağzınla kuş tutsan... ne kuşu?! Ejderha tutsan bunlara yaranamazsınız...” (Ahmet Çakar)

**“İyi püskürtmüş!..” (Şansal Büyüka, hakeme tüküren oyuncu için)

**“İkinci gol de Boer’un ayağının şeyinden oldu, üçüncü gol gene de Boer’un şeyinden oldu...” (Turgay Şeren)

**“Bakirelik yalnız bayanda mı olur? Mesela hakemin bakiresi olmaz mı? Yani bozulmamış bir hakem...” (Erman Toroğlu)

**“Bu akşam oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray derbisinin sonucu henüz belli değil...” (Zeynep Kasımlıoğlu)

**“Bugün çok şey oldu sayın seyirciler...” (Can Ataklı, ana haberi açış cümlesi)

**“Bize nasıl kullanıldığını gösterebilir misiniz lütfen?” (Gülgün Feyman, kadınlar için üretilmiş prezervatifi tutarak, üretici firma yetkilisine)
http://genelpaylasim.yetkinforum.com

Ünlülerden Gaflar
1 sayfadaki 1 sayfası